дивись.info

Влітку у Львові можна буде повчитись у першій оперній школі

Влітку у Львові можна буде повчитись у першій оперній школі
Фото органного залу у Львові з архіву редакції.

З 27 червня по 9 липня нинішнього року у Львові триватиме перша Літня оперна школа.

Про це розповіли організатори проєкту незалежна оперна студія Coloratura Opera Lab.

Навчання триватиме дванадцять днів у межах якого відбуватимуться
індивідуальні та групові заняття з вокальним коучем та оперною співачкою Наталею Степаняк.

Також організатори обіцяють авторський тренінг з ректором Першої української школи театру та кіно, режисером Євгеном Лавренчуком.

Під час навчанні можна буде попрацювати над вокальною технікою, стилем і вимовою, постановкою фрагментів опер, виступів на великій сцені.

«Взяти активну участь у Літній школі можуть оперні співаки та співачки, які бажають підвищити свій теоретичний та практичний рівень. Щоб стати активним учасником, треба бути студентом будь-якого музичного коледжу або вишу, чи мати диплом про його завершення, та надіслати відеозаписи свого співу. при реєстрації. Також у якості вільних слухачів до Школи запрошують акторів, диригентів, піаністів, режисерів та всіх охочих», – йдеться в повідомленні організаторів.

Зареєструватися на Літню оперну школу Coloratura Opera Lab можна за посиланням. Кінець подачі заявок – 12 червня о 23:00.

Після завершення реєстрації та перегляду всіх заявок, до 14 червня усім відібраним учасникам Школи буде надіслано офіційне запрошення та детальна інформація щодо оплати.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.