Чотирнадцятий «Тлум&Крам» відбудеться цими вихідними у Львові

IMG_8585-630x420
Фото з архіву редакції.

Цієї суботи та неділі у Львові відбудеться чотирнадцятий блошинний ринок «Тлум&Крам» на території колишнього трамвайного депо, а нині — LEM Station за адресою Вітовського 57.

Цієї суботи та неділі у Львові відбудеться чотирнадцятий блошинний ринок «Тлум&Крам» на території колишнього трамвайного депо, а нині — LEM Station за адресою Вітовського 57.

Організатори розповіли про те, з чого все починалося та як подія за два роки стала чи не найулюбленішою для львів'ян.

Усе розпочалось з невеликого garage sale у 2019. Тоді 23 “своїх” принесли власні шафи на розпродаж у LEM Station. Сьогодні ком’юніті Тлуму – це сотні крамарів, які мають широке портфоліо старовини з різних епох і куточків світу, збирачі, діячі культури, локальні виробники (зокрема upcycle) та, у першу чергу, містяни, яким близька тема свідомого споживання.

«Ми знайшли «наших» продавців та найкращий крам. Сьогодні подія є платформою для спілкування експертів, локальних виробників та прихильників свідомого споживання і старовини – розповідає співзасновниця TLUM & KRAM Дара Бурко. Вінтажний посуд та столові прибори, поштівки і вініли, прикраси та свічники, а також меблі купують найчастіше. Можна знайти вазу ЛКСФ поруч з виробом із якоїсь азійської мануфактури. Голландські меблі та гуцульську колиску. Делегація з Прикарпаття привозить затребуваний вишиваний одяг, гуцульські трійці, килими, косівську кераміку, антикварні сакральні видання. А серцем Тлуму  незмінно залишається garage sale, де охочі дарують друге життя своїм речам».

Віднедавна у Тлуму з’явилась субподія – ярмарок крафту й арту «І те, і се». Вона відбувається поруч та збирає крафтових виробників кераміки, скла, дерева, металу, а також живопис, скульптури, ілюстрації, гравюри з рук відомих львівських митців. Серед цікавих учасників наступного уже четвертого ярмарку – КОКА – сімейна мануфактура родини Стринадюк з м. Косів (Івано-Франківська обл.), яка продовжує давню гуцульську традицію різьби по дереву і малювання народних ікон; оригінальні крафтові ножі та кухонне приладдя з металу від локальних ковалів і соціальний бренд виробів з бісеру, створений для підтримки та розвитку жінок з інвалідністю по зору UNSEEN BEAUTY.

Усі події відбуваються із дотриманням усіх протиепідеміологічних норм.

Вхід – 40 грн/1 день. В обмін на цю суму відвідувачі отримують ваучери, які можна використати як знижки на покупки в день відвідування. Для дітей до 12 років, людей з інвалідністю, осіб пенсійного віку, учасників бойових дій, вагітних та іменинників вхід безкоштовний.

Коли: 29-30 травня, 12:00-18:00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: