У Львівській мерії визначили, за який час «Гаряча лінія» міста має реагувати на звернення мешканців

IMG_6700-696x464

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив терміни реагування на звернення громадян, які надійшли у відділ управління інформаційних послуг департаменту адміністративних послуг.

«Особливість нового рішення в тому, що ми вводимо поняття «електронні сервіси»: мобільний додаток, портал, сторінка у соціальній мережі, – у діяльність служби, а також впорядковуємо правила комунікації з мешканцями. Наприклад, якщо звернення надходить через електронні сервіси, результат також іде електронно. А це розумне використання ресурсів, бо не витрачаємо додаткові кошти на дзвінки, смс і, найважливіше, не турбуємо клієнтів невчасно. Також вводимо нову класифікацію звернень і нові терміни реагування (від 2-х годин до 7 днів), та розмежовуємо сфери відповідальності працівників і наших клієнтів», - пояснила директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Зокрема, подати скаргу чи звернення можна через FB-сторінку, мобільний додаток  «1582  Львів», інтернет-сайт або зателефонувати за номером 15-82.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: