В ліцеї ім. Героїв Крут відбулись урочистості з нагоди випуску ліцеїстів

myl1700-1e10abf7
Фото: ЛМР

У Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбулись урочистості з нагоди випуску ліцеїстів-крутянців та ритуалу останнього дзвоника. У лавах випускників цьогоріч 151 юнак. 

У Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбулись урочистості з нагоди випуску ліцеїстів-крутянців та ритуалу останнього дзвоника. У лавах випускників цьогоріч 151 юнак.

Заходи розпочались із винесення прапора ліцею та підняття Державного Прапора України, виконання Державного Гімну України. Опісля випускникам вручили нагрудні знаки. Почесні гості привітали їх із закінченням навчання, повідомляють у ЛМР.

«Шановні наші ліцеїсти, сьогодні буде багато слів, але я би хотів вам розказати деякі речі, які я завжди використовую у власному житті. В тому житті є багато битв, багато воєн на різних рівнях, але в мене завжди є принцип – ніколи не здавайся! От кожен з вас має собі це запам’ятати. Тому що, ти можеш програти якийсь невеликий бій, але якщо ти маєш твердість – ти завжди врешті переможеш.

Другий принцип, який я завжди сповідую у власному житті, – це, якщо вам немає місця під цим сонцем – створіть собі сонце! Знаєте, цей світ такий безмежний, в ньому так багато можна зробити, треба просто вірити.

Прикладом такої великої віри є біблійна історія про Давида і Голіафа. Давид був молодим хлопцем, але його навіть у військо не брали, бо він був фізично недосконалим, не таким, як його брати. Але він мав віру в серці, і він тренувався кидати каміння. І от коли був вирішальний бій, коли Голіаф нищив військо Саула, тоді всіх врятував маленький Давид, який взяв камінь, кинув і вбив ворога. І він це робив з великою вірою в серці. Я би дуже хотів, коли у вас в житті будуть складні ситуації, щоб завжди в серці лишалася віра в добро, в перемогу.

І дай Боже, вам в житті добрих наставників, добрих друзів. Ви є найкращі! Ви є гордість нашого міста! Слава ліцею імені Героїв Крут, Слава Україні!», - зазначив мер міста Андрій Садовий.

Також усі присутні помолились, а капелан благословив випускників. На завершення пролунав останній дзвоник.

Довідка

Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, більш відомий як Львівський військовий ліцей імені Героїв Крут — один із найвідоміших національних закладів нового типу.

Був створений Постановою Кабінету Міністрів України № 490 від 19 серпня 1992 року у Львові з метою підготовки кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів і надання допомоги сім'ям, що потребують соціального захисту. Йому присвоєно ім'я імені Героїв Крут. Тут створено всі умови, щоб хлопці вийшли у життя підготовленими до вибору своєї подальшої діяльності. Фізичному загартуванню юнаків сприяє робота 8-ми спортивних секцій, підвищенню інтелектуального рівня — консультації, факультативи з різних предметів навчального циклу.

Щороку тут навчається до 450 ліцеїстів. Висококваліфікований викладацький склад робить все можливе, щоб дати своїм вихованцям належну загальнотеоретичну підготовку, а вихователі піклуються про військовий вишкіл юнаків. Самодіяльні творчі колективи ліцею — незмінні учасники всіх урочистих заходів міста. Крім того, хоровий колектив — дипломант Всеукраїнського конкурсу військово-патріотичної пісні «Червона калина», а танцювальний — двічі поспіль ставав дипломантом конкурсу «Сурми звитяги».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: