У центрі Львова планують врегулювати рух на проблемних перехрестях

en5TzNVr90k-1
Фото з відкритих джерел.

У Львові розробляють попередню схему організації дорожнього руху на перехрестях вулиць Джерельна – Хімічна – Єрошенка – Під Дубом, аби розвантажити їх та зробити безпечнішими. Зокрема, хочуть нанести розмітку та встановити знаки.

Про це пише Твоє Місто.

Через хаотичність руху загалом сама пропускна здатність на перехрестях падає, натомість зростає небезпека.

«Це умовно два перехрестя, які суміщені між собою. Разом із спеціалістами ми розробили попередню схему руху, оскільки за останній час там збільшилося навантаження. Багато людей намагаються об'їжджати проспект Чорновола», — каже керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Враховуючи, що це широке перехрестя і там сходиться кілька вулиць, то воно досить складне. Через хаотичність руху загалом сама пропускна здатність на перехрестях падає, натомість зростає небезпека. Там, за словами Ореста Олеськіва, відбуваються переважно дрібні ДТП та водночас є ризики серйозніших аварій.

«Ми собі поставили завдання – врегулювати це перехрестя, чітко промалювати траєкторію руху, щоби більше плавно і врегулювано рухався транспорт. Плануємо зробити розмітку і поставити знаки. Таким чином, ми зможемо збільшити кількість смуг руху і покращити пересування в основних напрямках», – додає він.

Наразі у міськраді опрацьовують питання проблемних перехресть, вносять правки і на одну з найближчих комісій з безпеки дорожнього руху винести це на обговорення.

Запропонована до обговорення схема ОДР (Єрошенка - Джерельна, автор: Володимир Харчихін)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: