У Львові в чотирнадцяте відбувся футбольний турнір «Легенди Спартака»

turn2

Турнір «Легенди Спартака» проводять вже не один рік і є даниною шани відомим гравцям, які прославляли наш край на спортивних полях і захищали честь рідної Львівщини.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

Свій перший тріумф молоді чемпіони команди «Спартак» здобули у змаганнях команд Західної України у 1940 році, а вже за кілька років стали володарями перехідного кубка України серед спартаківських команд. Відтоді турніри серед дітей проводяться, щоб посилити організацію та популяризувати історію легендарної Львівської футбольної команди.

Футбольний клуб значно вплинув на розвиток спорту та надихнув молодих гравців на здоровий спосіб життя, а цього року  року за звання переможців у різних вікових категоріях змагалися 54 футбольні команди з різних областей України. Серед наймолодших учасників першість вибороли команди ФК «Львів» 2013 і 2014 років. Фінал турніру та визначення переможців серед старших гравців відбудеться 3 червня.