дивись.info

Львівський науковець отримав орден від президента

Львівський науковець отримав орден від президента
Фото: ЛОДА.

Орден «За заслуги» III ступеня Ярославу Ганіткевичу присвоїли за значний внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю.

Про це повідомляє ЛОДА.

Ярослав Ганіткевич у свої 92 роки ще продовжує працювати над науковими роботами. Свого часу він виступав з науковими доповідями в Італії, Австрії, Німеччині, Швейцарії. За свою наукову діяльність написав понад 200 робіт з історії медицини.

Нагороду та вітання від президента Володимира Зеленського та очільника Львівщини Максима Козицького професору вручив заступник голови ОДА Іван Собко.

Ярослав Ганіткевич — науковець, педагог, член Наукового товариства імені Тараса Шевченка, доктор медичних наук. Впродовж життя він відстоював ідею відродження української національної культури, науки та національної гідності народу у періоди повоєнних років та визвольних змагань ОУН-УПА. Він є співавтором першого і поки єдиного українського підручника з історії медицини, виданого ще у 2004 році.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.