дивись.info

Нацрада оштрафувала «4 канал» через заяви Остапа Дроздова

Нацрада оштрафувала «4 канал» через заяви Остапа Дроздова

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення винесла попередження та штраф у розмірі 114 тисяч гривень 4 каналу через наявність в ефірі ознак дискримінаційних висловлювань та мови ворожнечі.

Про це повідомляє Детектор Медіа.

Остап Дроздов під час авторської програми «Прямим текстом» назвав глядачів «каналів Медведчука» «дрібними амебами», «інфузоріями туфельками», «одноклітинними», «дрімучими неадекватними людьми», а глядачку, яка жалілась на закриття «каналів Медведчука» в ефірі каналу «Наш» – «старою дурною бабою».

У цих висловлюваннях регулятор вбачає «розпалювання ворожнечі та ненависті, яка в умовах пропаганди РФ може завдати шкоди українській державі». На думку регулятора, «у наведених висловах є слова інтенсифікатори, які ведучий  спрямовує до всієї аудиторії каналів», звертає увагу на те, що «вони заслуговують на стигматизацію, осуд, приниження осуду».

Сума штрафу складає 114 тисяч гривень. Але Остап Дроздов просив пояснити як вираховувалась сума штрафу. Адже за його словами, штраф має вираховуватись від сплаченої суми ліцензійного збору, і відповідно, має бути удвічі нижчим.

Юристи та фінансисти намагались пояснити свою позицію і пообіцяли продовжити спілкування з ліцензіатом, щоб роз’яснити це питання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.