• USD: 41.20
  • EUR: 40.00

Актуальні теми:

Підтримати

У Львові продадуть з аукціону одразу 8 земельних ділянок

У Львові продадуть з аукціону одразу 8 земельних ділянок
Фото з фб.

У Львові продадуть з аукціону одразу 8 земельних ділянок на вулиці Роксолани. Земля призначена під індивідуальну та малоповерхову житлову забудову та розташована по сусідству із житловим масивом.

Про це повідомляє Департамент містобудування ЛМР.

Вулиця Роксолани без перебільшень є цікавою для покупців. Адже це обжитий мікрорайон із налагодженою соціальною інфраструктурою, робочою транспортною схемою тролейбусних та автобусних маршрутів. А також, що особливо цінно – зеленими зонами.

Мікрорайон Левандівка, в якому і є вулиця Роксолани, має кілька великих парків, озеро, а на околиці – ландшафтний заказник місцевого значення «Торфовище Білогорща».

Із восьми земельних ділянок, які продаватимуть на земельних торгах, 7 мають стартову ціну понад мільйон гривень. Стартова ціна продажу найменшої ділянки – 456 258 гривень.

Втім аукціони – це не лише важливе джерело наповнення міського бюджету. Це ще й показник відкритості, конкурентності та уміння органів місцевого самоврядування працювати прозоро. Тож прикметно, що земельні торги завжди позитивно сприймаються потенційними інвесторами і значно підвищують рейтинг інвестиційної привабливості міста.

Окрім цього, купувати землі саме на торгах бізнесу вигідно ще й тому, що в такий спосіб покупець економить час і кошти на оформлення документації із землеустрою. Адже основний пакет документів щодо права власності на землю робить міська рада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: