дивись.info

Колектив Львівської Опери відзначили Грамотою ВРУ (фото)

Колектив Львівської Опери відзначили Грамотою ВРУ (фото)

Колектив Львівської опери відзначили Грамотою Верховної Ради за заслуги перед українським народом.

Про це повідомили на сторінці Львівської обласної ради.

Голова Верховної Ради України  перебуваючи з візитом у Львові, 10 червня відвідав Львівський національний академічний театр імені Соломії Крушельницької. Спікер парламенту привітав колектив зі 120-річчям театру та подякував львів’янам за творчість.

«Робота в театрі потребує уважності, ерудованості та максимальної віддачі. Це важка емоційна, а часто і фізична праця. У наш час, на жаль, праця культурних діячів не завжди отримує необхідну увагу з боку держави. Проте робота театралів є надзвичайно важливою для сучасного українського суспільства. Адже через мистецтво вони наповнюють суспільне життя сенсами », – сказав Голова Верховної Ради.

Відзначили колектив театру опери та балету Грамотою Верховної Ради за заслуги перед українським народом та вручили Почесні грамоти Голови ВРУ працівникам театру.

Зокрема, художнику-постановнику Оксані Зінченко, диригентові вищої категорії Юрієві Бервецькому, солістам опери Світлані Мамчур, Василю Садовському, Людмилі Савчук.
Грамотами Верховної Ради України також нагороджено: солістів опери Тетяну Вахновську, Юрія Трицецького, артиста балету Євгена Свєтліцу та диригента вищої категорії Михайла Дутчака (посмертно).

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.