дивись.info

На Львівщині ремонтують три мости, які входять у «Мале Карпатське коло»

На Львівщині ремонтують три мости, які входять у «Мале Карпатське коло»

У ході реалізації одного з інвестиційних проєктів Західної України «Мале Карпатське коло» дорожники проводять ремонтно-будівельні роботи на мостах траси М06 Київ — Чоп.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області.

«В рамках реалізації проєкту «Мале Карпатське коло» передбачено відремонтувати 75,5 км доріг державного значення Львівщини. Зокрема, М-06 Київ-Чоп – 51,5 км та Т-14-24 Сколе-Славське – 24,0 км. Крім цього, плануємо відновити 37 мостових переходів, з них на дорозі М-06 Київ-Чоп – 26 одиниць та на дорозі Т-14-24 Сколе-Славське -11 одиниць. Завдяки цьому проєкту ми з’єднаємо основні туристичні локації українських Карпат трьох областей: Львівську, Івано-Франківську та Закарпатську відремонтованими автошляхами, що суттєво вплине на соціально-економічний розвиток та збільшення туристичного потенціалу в регіоні», — розповідає Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Загалом, Державний інвестпроєкт включає 16 об’єктів на дорогах державного значення у Львівській області на орієнтовну суму 2,7 млрд грн.:

  •  1 об’єкт реконструкції — мостовий перехід на автомобільній дорозі Т-14-24 Сколе -Славське км 14+672;
  • 15 об’єктів капітального ремонту.
 Наразі ремонтуємо мостові переходи на лівій стороні.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.