дивись.info

У Львові запрацювали ще два центри вакцинації

У Львові запрацювали ще два центри вакцинації
Фото: ЛМР

Від сьогодні у Львові почали працювати ще два додаткові центри вакцинації: в ТРЦ Forum Lviv та Центрі Довженка. Центри вакцинації працюватимуть щовихідних.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

«Від цієї суботи по вихідних будуть працювати ще два додаткових центри вакцинації. Вони відкриті в двох районах: в центрі міста, в ТРЦ Forum Lviv, та в Сихівському районі, в Центрі Довженка. За підтримки ІТ Кластеру продовжує функціонувати центр вакцинації на стадіоні «Арена Львів». Всі, хто має підписану декларацію з сімейним лікарем, можуть прийти і провакцинуватись в Центрі Довженка (працює 4 бригади), а в Forum Lviv можуть приходити ті, хто зареєстрований в додатку «Дія». На «Арену Львів» можуть прийти ті, хто також зареєстрований в «Дії» та був окремо попереджений телефоном», – розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Вакцинація у Львові здійснюється трьома вакцинами: в центрах вакцинації щеплення проводять препаратом CoronaVac, освітян на стаціонарних пунктах вакцинують Pfizer і також надійшла вакцина AstraZeneca для другої дози щеплення тим, хто вже отримав першу дозу.

«Зараз ми стараємось розгорнути більше локацій для проведення вакцинації. У Львові сформовано 38 бригад, з яких 17 мобільних і 19 стаціонарних», – додала Леся Кобецька, керівниця управління охорони здоров‘я ЛМР.

Нагадаємо, центр вакцинації в ТРЦ Forum Lviv (вул. Під Дубом, 7б) працюватиме в суботу та у неділю з 10.00 до 15.00 год, в Центрі Довженка (пр. Червоної Калини, 81) – в суботу та у неділю з 10.00 до 15.00 год, на «Арені Львів» – у суботу та в неділю з 10.00 до 18.00 год.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.