дивись.info

Папа Франциск призначив Апостольського нунція в Україні

Папа Франциск призначив Апостольського нунція в Україні
Фото: УГКЦ.

Сьогодні, 15 червня, у Ватикані повідомили про те, що Святіший Отець Папа Франциск призначив Апостольським нунцієм в Україні високопреосвященного Вісвальдаса Кульбокаса, обраного титулярним архієпископом Мартани.

Новий Апостольський нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас народився 14 травня 1974 року в Клайпеді (Литва).

19 липня 1998 року був рукоположений у священники та інкардинований до Тельшяйської дієцезії. Отримав науковий ступінь доктора теології та ліценціат з канонічного права.

1 липня 2004 року вступив на дипломатичну службу Святого Престолу та був скерований на роботу до Апостольської нунціатурі в Лівані, відтак у Королівстві Нідерландів, Російській Федерації, у секції Відносин з державами Державного секретаріату та Кенії.

Архієпископ Вісвальдас Кульбокас володіє італійською, французькою, іспанською, англійською та російською мовами.

«Нунцій – це політичний діяч. Святий Престол, Ватикан — це держава, яка має відповідно всі представницькі органи. Фактично, це державний посол, який регламентує на державному рівні та регулює стосунки між державами Ватикан та Україна. У нього абсолютно такий самий дипломатичний статус, як і у послів інших держав, але одночасно він є і представником церкви. Він буде співпрацювати як і з Римо-католицькою церквою, так і з Греко-католицькою», – розповіла про роботу нунція керівниця магістерської програми з медіакомунікацій УКУ Олена Кулигіна.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.