дивись.info

Які свята відзначають 15 червня (іменини, народні прикмети)

Які свята відзначають 15 червня (іменини, народні прикмети)

ІА Дивись.info склала добірку свят і важливих подій, які відзначають 15 червня в Україні і світі.

Свята та події 15 червня

Сьогодні — День захисту людей похилого віку (Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей). На початку цього місяця міжнародне співтовариство відзначало «День захисту дітей». 1-го жовтня святкується «Міжнародний день людей похилого віку».

15-го червня, рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19-го грудня 2011-го року ( резолюція №66/127), відзначається Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей. Ми називаємо цю подію – Днем захисту літніх людей. Як показує практика, літні люди, ті яким за 60-т, також потребують захисту, і це не дивлячись на той факт, що найчастіше вони, на відміну від дітей, мають багатий досвід, відмінні професійні навички та мудрість, якої ще не дістає підростаючому поколінню. І все ж, за інших, здавалося б рівних умовах, вони піддаються дискримінації за віковою ознакою, не рідко опиняючись за межею бідності, у злиднях і не затребувані суспільством по справедливості і набутої вікової гідності. Почастішали випадки зловживань щодо літніх людей.

За даними широкомасштабних досліджень, представлених на 89-му пленарному засіданні Організації Об’єднаних Націй, «частка людей у віці 60 або більше років у всій чисельності населення світу складе до 2050 року понад 20 відсотків». Максимальне і найбільш стрімке зростання числа літніх людей очікується в країнах, що розвиваються.

Іменини 15 червня

Цього дня іменини святкують: Дмитро, Іван, Костянтин, Олена, Марія, Никифор, Уляна, Софія, Іоанн та Ісидор.

Народні прикмети 15 червня

  • Горобці б’ються та граються – очікуй гарної погоди найближчим часом.
  • З самого ранку 15 червня сонце перебуває ніби в невеликому тумані – значить, погода буде тихою і теплою.
  • Дощ випав – прикмета того, що буде хороший урожай конопель та льону. Вітер 15 червня з Заходу дме – найближчим часом буде похолодання.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.