дивись.info

Львівщина на 100% виконала план призову на строкову службу

Львівщина на 100% виконала план призову на строкову службу

За ухилення від строкової служби складено 105 адмінпротоколів.

Про це повідомляє Армія INFORM.

Львівська область успішно завершила план відбору на строкову військову службу в межах весняної призовної кампанії. Зараз Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки відправив до Збройних Сил та інших військових формувань України 655 юнаків.

«Планове завдання з відбору юнаків на строкову службу область виконала на 100 відсотків.  Звісно, як і в усіх попередніх призовних кампаніях, найбільшою проблемою залишається неявка призовників на дільниці, і майже за три місяці на таких ухилянтів складено 105 адміністративних протоколів. Водночас маємо і тих хлопців, котрі через релігійні чи інші переконання не можуть проходити військову службу у Збройних Силах, проте виконуватимуть свій конституційний обов’язок в організаціях, які визначить комісія з питань альтернативної невійськової служби при РДА Львівської області. Таких охочих цієї весни у нас 17 осіб», – повідомила тимчасова виконувачка обов’язків начальника пресслужби Львівського ОТЦК та СП старший лейтенант Марія Левко.

У Львівському ОТЦК та СП також повідомили, що більшість призовників проходитимуть строкову військову службу в лавах ЗСУ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.