дивись.info

Вхід до санаторію «Львів» у Брюховичах закрили після перепродажу

Вхід до санаторію «Львів» у Брюховичах закрили після перепродажу
Фото: Наші.Гроші.

Вільний вхід на територію колишнього санаторію «Львів» у Брюховичах припинили нові власники будівель комплексу. Ворота зашили профільними листами, на яких повісили оголошення про заборону проходу та проїзду. Крім того, вхід контролює охоронець.

Про це пишуть Наша.Гроші.

Минулоріч власником комплексу будівель санаторію стала «Компанія «Аста». Вона придбала нерухомість за 8,87 млн грн у ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця». Укладення договору купівлі-продажу відбулося в судовому порядку – фактично суд затвердив мирову угоду між сторонами, яка полягала в продажу санаторію.

Як повідомляли «Наші гроші. Львів», київська «Компанія «Аста» належала одеській фірмі «Цільова комерція». Раніше її контролював одесит Сергій Бойко, однак потім перейшла Людмилі Пасько.

Втім, згідно з реєстром нерухомості, «Компанія «Аста» вже не володіє санаторієм «Львів». 29 грудня 2020 року новим власником на підставі договору купівлі-продажу стало ТОВ «Цукрові розсипи», зареєстроване в місті Вишневе Київської області.

Товариство із основним видом діяльності «торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами» належить зареєстрованій в Києві 40-річній Тетяні Мокрицькій.

Компанію створили в травні минулого року і вона називалась ТОВ «Ексмур». Згідно з даними YouControl, першим власником і директором був Денис Столяревський із Херсону. Потім у вересні 2020 року фірму переписали на Вадима Байла, а фірма переїхала на іншу вулицю у Вишневому. Втім вже за місяць власницею ТОВ «Цукрові розсипи» стала Світлана Мокрицька.

Земельна ділянка, де розташований санаторій, є в комунальній власності, а її орендарем в Публічній кадастровій карті досі є дочірнє підприємство «Санаторій «Львів» «Укрпрофоздоровниці». Хоча у жовтні депутати Брюховицької селищної ради проголосували за те, щоб припинити дію договору оренди у зв’язку з порушенням умов договору – приблизно 300 тис. грн боргу за оренду.

Площа ділянки становиться 4,06 га, а її цільове призначення – для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів.

Раніше пов’язані з першим покупцем санаторію люди публікували оголошення на Olx.ua з пропозицією продажу санаторію на $1,2 млн, але його видалили після новини. На візуалізаціях в оголошенні ділянку представляли як можливий інвестиційний проект для розміщення заміського комплексу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.