дивись.info

На базі “Грушівського психоневрологічного інтернату” відкрили сироварню

На базі “Грушівського психоневрологічного інтернату” відкрили сироварню
Фото: ЛОДА

Напередодні,18 червня, на базі Комунального закладу Львівської обласної ради «Грушківський психоневрологічний інтернат» відбулось урочисте відкриття сироварні як додаткового напряму діяльності комунального закладу.

Про це повідомя пресслужба ЛОДА.

Нетрадиційне поєднання лікувальної та фермерської діяльності, а саме – утримання корів та виробництво молока та сиру започатковано з приходом нового керівництва закладу.

Важливо зазначити, що започаткування такої діяльності сприятиме покращенню соціально-побутового обслуговування підопічних інтернату, їх соціальної реабілітації, а саме працетерапії, збереженню фізичної, психологічної, соціальної активності та оздоровлення в цілому.

«Приємно спостерігати, як захоплення ініціативної людини – керівника закладу Наталі Олександренко  втілилось в суспільно корисну і дуже важливу справу, що може слугувати прикладом для інших установ та закладів, які мають підсобні господарства, – створювати додану вартість та забезпечувати себе власною продукцією»,  – зазначила заступник директора – начальник управління  департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.