дивись.info

У Львівській опері вперше за кілька років відновлять показ двох вистав

У Львівській опері вперше за кілька років відновлять показ двох вистав
Фото: "Ціни Львова"

Невдовзі у Львівській опері покажуть дві грандіозні вистави — оперу «Тоска» Дж. Пуччіні та балет «Баядерка», які роками не йшли на сцені театру.

Про це розповіли у пресслужбі Національної опери.

«Обидві вистави, що відбудуться вже цього тижня – 23, 25 та 26 червня, надзвичайно складні й для солістів, й артистів балету та оркестру, кілька років не йшли на сцені театру. Відновлення вистав також пов’язано з якісним оновленням артистичного складу театру, тож серед виконавців – молоді артисти не лише відомі в Україні, але й ті, які успішно виступають за кордоном», – сказано в повідомленні.

Опера Джакомо Пуччіні «Тоска», яка востаннє йшла у Львівській опері в 2017-му, повертається на сцену театру. До слова, її перше виконання на сцені театру відбулося ще у 1903 році, за три роки після світової прем’єри у Римі.

Сюжет вистави – це класичний любовний трикутник, де місце має і щире кохання, і засліплююча розум пристрасть. У виставах, зокрема, візьмуть солісти театру – народні артистки України Людмила Савчук та Любов Качала, український тенор Михайло Малафій, який виступав на сценах театрів Франції, Швеції, Польщі, Ізраїлю, та лауреат міжнародних конкурсів, драматичний баритон Роман Страхов. За диригентським пультом – музичний керівник Львівської опери Іван Чередніченко та ін.

Балет «Баядерка» Людвіга Мінкуса востаннє йшов в репертуарі Львівської опери у травні 2019 року, тож глядачі знову зможуть побачити цю чаруючу казку.

Сюжет балету, що відбувається у Стародавній Індії, сповнений вражаючих пристрастей – жертовної любові та підступності. Серед виконавців – провідні солісти балету Ярина Котис, Дарина Кірік, Олександр Омельченко, народний артист України Євгеній Свєтліца, Альбіна Якіменко, Вікторія Ткач. Диригентка вистави – Ірина Стасишин.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.