дивись.info

УГКЦ заявила про рейдерське захоплення Митрополичих садів у Львові

УГКЦ заявила про рейдерське захоплення Митрополичих садів у Львові
Фото з фб.

Львівська Архієпархія УГКЦ заявила про рейдерське захоплення Митрополичих садів. Представники Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення привезли до садів військову техніку.

Про рейдерське захоплення Митрополичих садів у віврторок ввечері, 22 червня, повідомив прессекретар Львівської архієпархії УГКЦ Павло Дроздяк.

«Інформуємо Вас, що сьогодні, 22 червня 2021 року, з боку Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення була спроба рейдерського захоплення Митрополичих садів. Прикро, що до реалізації цих планів використовують військовослужбовців і машини військової спецтехніки в час, коли країна перебуває в стані війни», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Святоюрська гора – це великий комплекс довкола церкви Святого Юра. Сад навколо храму створили у 1762-1771 роках. Територія Святоюрської гори з садами належить до спадщини ЮНЕСКО і перебуває у постійному користуванні Львівської Архієпархії УГКЦ.

Раніше на території садів була розташована вежа Львівської філії концерну РРТ (Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення), яку демонтували. Зараз концерн судиться з мерією та УГКЦ. Після розмови з представниками мерії військова техніка поїхала.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.