дивись.info

Депутат Львівської міськради збудує біля стадіону «Україна» сім багатоповерхівок

Депутат Львівської міськради збудує біля стадіону «Україна» сім багатоповерхівок

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив будівництво семи будинків на вулиці Липова Алея.

Зокрема виконком видав ТзОВ «Актив Комплект» містобудівні умови та обмеження на будівництво 5 житлових багатоповерхівок і двох багатофункціональних будівель на вул. Липова Алея, 5.

Як розповіла авторка проєкту у житловому кварталі зведуть дитсадок, будівля матиме півтори тисячі квадратних метрів, а під кожною житловою секцією буде парковка із розрахунком – одне паркомісце на одну квартиру.

«Дві крайні споруди – це споруди громадського призначення. Будівля під номером 7 – це будівля багатофункційна включає дитячий дошкільний заклад і оздоровчий СПА-центр. На ділянці переважатиме житлова забудова. Поверховість забудови від 5-ти до 7-ми поверхів. Є одна 9-поверхова будівля. У спортклубі заплановано великі тренажерні зали, великий басейний комплекс. Усі спортивні приміщення з басейним комплексом займатимуть понад 4 тисячі кв. метрів», – розповіла архітекторка.

Загалом у комплексі буде 1072 паркомісця, а дитсадок розрахований приблизно на 80 місць. У другій багатофункціональній будівлі має бути апарт-готель.

Під час засідання представники забудовника погодились підписати меморандум з мерією, в якому зобов’язуються будувати, згідно з погодженим проєктом, а про суттєві зміни повідомляти міську раду.

Майбутній комплекс постане на місці колишнього ринку, поблизу стадіону «Україна». У лютому сесія міської ради погодила детальний план цієї території. Своїм рішенням депутати віднесли землю до зони громадської забудови (Г-2) та зони  багатоповерхової житлової забудови (Ж-3). Площа ділянки становить 2,8 га.

Максимальна висота житлових будинків становитиме від 11,1 м до 30,75 м, а багатофункціональних – 31,9 м. Максимальний відсоток забудови ділянки – 40%.

Власником ТзОВ «Актив Комплект» є депутат міської ради від «Європейської солідарності» Олексій Різник. Він є головою комісії архітектури, містобудування та розвитку територій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.