дивись.info

У Львові визначать компанії, які вивозитимуть побутові відходи

У Львові визначать компанії, які вивозитимуть побутові відходи

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив проведення конкурсу на виконавця послуг з вивезення побутових відходів.

«Це рішення нам дає можливість розпочати процедуру підготовки до конкурсу, утворити конкурсну комісію і розробити та затвердити конкурсну документацію, та провести конкурс. Ми вказуємо також перелік населених пунктів Львівської МТГ, у яких плануємо провести конкурс», – пояснив в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами Зеновій Гладун.

У положенні про проведення конкурсу будуть прописані конкурсні вимоги щодо учасників. Зокрема, за пропозицією членів виконавчого комітету, необхідно прописати вимоги так, щоб ті перевізники, які є недобросовісними та були зафіксовані у скандалах з вивезенням сміття, не могли брати участь у конкурсі.

Як розповіла заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, в мерії перевіряли усі повідомлення про несанкціонований вивіз львівського сміття в інші населені пункти.

«Ми проводили службові розслідування і у більшості випадків такі факти не підтвердилися. Якщо інформація підтверджується, то приймають відповідні рішення. Тому у конкурсній документації усі нюанси будуть прописані», – запевнила Ірина Маруняк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.