дивись.info

Комунальні служби продовжують ліквідовувати наслідки негоди у Львові

Комунальні служби продовжують ліквідовувати наслідки негоди у Львові
Фото: ЛМР

Комунальні служби міста працюють усі вихідні, аби ліквідувати наслідки негоди в місті. Більшість повалених вітром дерев уже розкрижовано.

Сьогодні комунальники вивозять поламані гілки, листя, повідомляють у ЛМР.

Також зранку працювали порохотяги і поливалки. Майже повністю відновлено рух електротранспорту. Бригади з ліквідації наслідків негоди працюватимуть сьогодні, а також завтра.

Станом на ранок 27 червня загалом по місту повалено 485 дерев, з яких вже розкрижовано – 397. Загалом по місту виявлено 81 дах, що пошкоджено під час негоди. Уже проведено ремонт на 34 адресах. За ніч було ліквідовано 47 аварій на мережах зовнішнього освітлення. По цвинтарях виявлено 59 повалених дерев, з яких прибрано 23. До роботи на цвинтарях задіяно 24 людини та 3 одиниці техніки. До роботи по місту щодо прибирання залучено 157 працівників ШРП, 897 працівників ЛКП, 45 одиниць техніки ШРП та 5 одиниць техніки ЛКП.

«Зараз ще не працює 6 світлофорів, відновлено повністю мережу по електротранспорту, єдине, що обкатку на вул Личаківській будемо проводити з 14 год. Ще є 127 поривів по «Львівсвітло», бригади будуть сьогодні працювати. Щодо дерев – практично усі дерева розкрижені, залишились одиниці. Вчора ввечері я об`їжджала місто, можу сказати, що 70% дерев і всіх гілок, листя комунальники забрали. Сьогодні з 6 год ранку працювали комунальники у Галицькому районі на вул. Листопадового Чину, там забирали гілки, стовбури дерев, що впали. Зранку працювали водовозки, порохотяги, люди прибирали прибордюрну частину від пилюки. Зранку все мили, прибирали. Щодо дахів – питання ще не повністю вирішене, більша частина дахів перекрита брезентом, поточний ремонт провели на 34 дахах. Вчора працювало 20 бригад. В понеділок роботи будуть продовжені. Сьогодні машинами вивозимо гілки та листя, а великі стовбури дерев будемо забирати в понеділок», – розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Станом на 26 червня на території області було пошкоджено 74 ЛЕП 6-10кВ (51 повністю та 23 частково), що призвело до знеструмлення 786 ТП 10-0,4 кВ, без електропостачання залишились 230 населених пунктів (91 повністю, 139 частково). Протягом доби силами 85 бригад у складі 280 осіб та 127 одиниць техніки ВАТ «Львівобленерго» у 214 населених пунктах електропостачання було відновлено.

Станом на 06:00 год. залишаються пошкодженими 11 ЛЕП 6-10кВ (3 повністю та 8 частково), 92 ТП 10-0,4 кВ, без електропостачання 26 населених пунктів (8 повністю, 18 частково).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.