Львів відзначає 25-ту річницю Конституції України

img0872-b3994ebb
Фото: ЛМР

У Львові урочисто відзначають 25-ту річницю Конституції України. Представники влади міста та області, військові, представники громадськості долучилися до підняття прапора України у сквері «На валах», а також поклали квіти до пам’ятників В’ячеславу Чорноволу й Тарасу Шевченку.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Так, під музичний супровід оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного львів’яни урочисто поклали квіти до підніжжя пам’ятника В’ячеславу Чорноволу.

Разом із військовим оркестром учасники урочистої ходи перейшли до пам’ятника Тарасу Шевченку. Тут відбулось покладання квітів у супроводі оркестру Західного територіального управління Національної гвардії України. Після покладання прозвучав Державний Гімн України у виконанні обох оркестрів.

Опісля відбулося громадське віче. Від громади Львова участь в урочистостях взяв міський голова Андрій Садовий.

«Тут на цій площі є дуже багато людей, які пам’ятають ніч прийняття Конституції. Це були великі переживання, це були сльози радості. Усі плакали під ранок, коли було прийнято кінцеве рішення. Тоді стояло питання – бути чи не бути. Ми тоді вірили, що після прийняття основного закону почнеться щасливе радісне життя, й Україна обжене Німеччину за економічним потенціалом, як ми про це вірили у 90-х роках, приймаючи нашу незалежність. Було багато ілюзій, було очікування, що хтось це зможе зробити, а наша незалежність і наша воля – це на все життя. І холодний піт пробудив нас, коли Росія напала на Україну. У страшному сні в це не можна було повірити. Але ці сім років дали нам відчуття реальності. Ми перестали жити ілюзіями, ми зрозуміли, що боротьба за незалежність – це боротьба кожного дня.

Кожного дня ми повинні добре робити свою роботу і не показувати пальцем, хто винний. Ми всі з вами винні за те, що робиться у країні, бо це є наша країна. Я переконаний, що якщо ми почнемо міняти себе та світ навколо, ми станемо кращими. Тут зібралися всі, хто вірить в Україну. Тут зібралися всі люди, які віддавали своє життя. Тут є учасники бойових дій. Сьогодні, у День Конституції, я хочу скласти вам велику шану та подяку за те, що ви маєте віру, маєте силу боротися», - промовив Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: