На Львівщині нарощують обсяги виробництва ягід

Klubnyka-malyna-smorodyna-840x480-c-1
Фото з відкритих джерел.

За останні три роки Львівщина збільшила обсяги виробництва плодів і ягід на 8,3 тис. тонн. Вирощуванням ягідних культур в області займаються 66 суб'єктів господарювання, їх загальна площа ягідних насаджень становить 630,2 га.

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку ЛОДА.

«Сегмент аграрного ринку ягідництва на Львівщині характеризується господарствами, які пропонують високу якість, застосовують новітні технології та мають високу врожайність продукції», — зазначив Ігор Вус, начальник департаменту.

За його словами, в 2020 році обсяг виробництва ягідної продукції у Львівській області склав 6,7 тис. тонн, з них сільськогосподарськими підприємствами вироблено 1,3 тис. тонн ягід.

«Держава вже кілька років поспіль активно підтримує розвиток галузі, надаючи фінансову підтримку виробникам у закладанні нових площ насаджень, розвитку інфраструктури зберігання і переробки плодово-ягідної продукції. Так, за сприяння державної програми підтримки цієї галузі протягом трьох останніх років фінансову підтримку з державного бюджету отримали 60 сільгосптоваровиробників області в сумі 67,9 млн. грн у вигляді компенсації витрат на придбання саджанців, будівництво шпалер, установки крапельного зрошення та будівництво об'єктів зберігання і переробки фруктів і ягід », — зазначає Ігор Вус.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: