Золочівська міськрада купує кросовер за мільйон гривень

eGAAAgBo9uA-960
Фото з відкритих джерел.

Золочівська міська рада проводить закупівлю легкового автомобіля Skoda Kodiaq Style за понад 1 млн грн.

Про це повідомляють Наші Гроші.

Ймовірним переможцем закупівлі буде ДП «Автотрейдінг-Львів», оскільки воно запропонувало меншу ціну – 1,05 млн грн і зараз очікує рішення від замовника. На торгах підприємство змагалося з ТОВ «Альянс-ІФ», яке запропонувало майже 1,06 млн грн.

На сайті Skoda новенькі Kodiaq Style коштують від 921 тис. грн. Однак можна замовити і додаткові пакети. Наприклад, сітки в багажнику, електричне відкриття і закриття кришки багажника, оббивка сидінь Suedia, інформаційна навігаційна система AMUNDSEN: 8,0, ємнісний сенсорний кольоровий дисплей, голосове керування, кермо з підігрівом тощо, які запросив замовник, входять до такого додаткового пакету, вказано в комплектаціях на офіційному сайті.

Міський голова Золочева Ігор Гриньків зауважив, що це авто добре себе зарекомендувало і підходить для різних місцевих доріг, у тому числі й поганих.

«Ми закуповуємо цей автомобіль для потреб працівників Золочівської міської ради та територіальної громади, яка має 50 тисяч населення та величезну площу. На сьогодні ми не маємо жодного автомобіля, використовуємо орендований або приватні авто працівників міської ради», — розповів він.

Дочірнє підприємство «Автотрейдінг-Львів» зареєстроване  у 2002 році у Львові, через ТОВ «Юнайтед Армор Груп» його власницею є Ольга Пришляк. «Автотрейдінг-Львів» є офіційним постачальником автомобілів Skoda. За останні два роки вони отримали державних замовлень на суму близько 4 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: