Збірна України з футболу перемогла Швецію і вперше вийшла до 1/4 фіналу чемпіонату Європи

_118825569_0abdf787-81b1-4461-8a07-9db41b21cad4

Збірна України з футболу обіграла збірну Швеції в 1/8 фіналу XVI чемпіонату Європи.

Про це пише Укрінформ.

У матчі за вихід до чвертьфіналу Євро-2020 підопічні Андрія Шевченка на арені «Хемпден Парк» в Глазго (Шотландія) у додатковий час вирвали перемогу над національною командою Швеції - 2:1.

Олександр Зінченко на 27-й хвилині вивів збірну України вперед після результативного пасу Андрія Ярмоленка. На 43-й хвилині Еміль Форсберг завдяки рикошету відновив паритет у матчі. А долю протистояння на останніх секундах другого екстра-тайму вирішив переможний удар Артема Довбика (120+2).

Із 99-ї хвилини збірна Швеції грала у меншості: за грубу гру проти Артема Бєсєдіна червону картку отримав Маркус Даніельсон.

Таким чином, збірна України у чвертьфіналі на Олімпійському стадіоні в Римі зійдеться з командою Англії, яка у свою чергу перемогла збірну Німеччини - 2:0.

Матчі 1/4 фіналу Євро-2020 пройдуть 2 і 3 липня, півфінали - 6 і 7 липня. Матчу за третє місце не буде.

Фінал чемпіонату Європи відбудеться 11 липня на «Вемблі».