На Львівщині видали атлас нового адміністративно-територіального устрою області

0_1625218839_1620x1080_1_0

Від минулого року в Україні діє новий територіальний устрій, згідно з яким було створено 136 районів та 1469 громад.

Сьогодні у Львівській облдержадміністрації презентували Атлас області з новим адміністративно- територіальним устроєм.

Як розповів заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний, на сторінках Атласу розмістили карти із новим районним поділом та переліком об’єднаних територіальних громад на Львівщині.

Його видали накладом у 1000 примірників.

«У щоденній роботі ми зіштовхнулися з проблемою відсутності якісних картографічних матеріалів, які б дали можливість швидко та зручно працювати в умовах нового територіального устрою. Тому спільно з департаментом архітектури та розвитку містобудування нам вдалося в короткі терміни розробити цей Атлас, який поширять в структурні підрозділи обласної та районної адміністрацій, частину отримують ОТГ. Атлас містить карту області з розподілом на райони та окремі громади. Саме паперовий варіант є зручним для користування у тих регіонах, де якість мобільного інтернету досі не висока, а інформацію потрібно знайти дуже швидко», - розповів Віталій Загайний.

Карта містить адміністративно-територіальний склад кожного із 7 районів: назву громади, її тип (міська чи селищна), кількість населення та населених пунктів, що увійшли до району, їхня площа. Окрім того, вона містить умовні позначення меж області, районів, громад.

Водночас мапи доступні і в цифровому форматі.

«Якщо розглянути Атлас, то в ньому розмістили QR-код, щоб за допомогою смартфону можна було легко відкрити для себе карти усіх районів з усією необхідною інформацією. Висока роздільна здатність зображення дозволяє максимально збільшити потрібні ділянки на карті.  Усі дані плануємо завантажити в систему містобудівного кадастру, щоб користувачі, які займаються проєктуванням мали доступ до цифрових баз даних», - розповів начальник управління містобудівного кадастру та архітектури департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Юрій Сало.

Ознайомитися з картою за допомогою Геоінформаційної системи містобудівного кадастру можна тут.

Як розповіли у ЛОДА, зараз на етапі виготовлення аналогічна карта для категорії людей з порушенням зору. Її виробництвом займається спеціалізована організація у Києві. У найближчі два тижні в області очікують на постачання карт.

Нагадаємо, в результаті реформи на Львівщині постали 73 територіальні громади, які увійшли до територій семи районів: Львівського, Дрогобицького, Золочівського, Самбірського, Стрийського, Червоноградського та Яворівського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: