У Львові відкрили другу чергу перинатального центру

212582439_4084585088244801_6309660035629065428_n_1625562271_1125x750_1_0

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі завершили роботи з реконструкції другої черги гінекологічного корпусу «Б-3».

У реконструйованому корпусі працюватимуть: гінекологічне відділення, патології вагітності, консультативно-поліклінічне відділення, центр підтримки лактації і грудного вигодовування, а також супровід вагітних.

Після завершення всієї реконструкції медустанова функціонуватиме на повну свою потужність та надаватиме усі види восокоспеціалізованої гінекологічної допомоги з використанням ендоскопічного обладнання для збереження репродуктивного здоров’я жінок, впроваджуватиме сучасні методи діагностики, консервативне та оперативне лікування, здійснюватиме профілактику гінекологічних захворювань мешканкам Львівської області та Західного регіону.

Читайте також: У червні у Львові народилося більше хлопчиків, ніж дівчаток

Центр зможе функціонувати у повному обсязі та надавати високоспеціалізовану гінекологічну допомогу з використанням ендоскопічного обладнання для збереження репродуктивного здоров’я жінок. Також центр буде впроваджувати сучасні методи діагностики, консервативне та оперативне лікування, профілактику гінекологічних захворювань.

«Гінекологічне відділення передбачає 80 ліжок, де пацієнти матимуть змогу обстеження, корекції різних гінекологічних проблем і, звичайно, збереження ранніх етапів вагітності», - розповіла директорка Львівського обласного клінічного перинатального центру Марія Малачинська.

До складу приміщень нового корпусу Б-3 входить 154 ліжкомісць. Загальна кошторисна вартість другої черги становить понад 175 млн гривень. Реконструкцію проводили коштом державного фонду регіонального розвитку, субвенції державного бюджету та місцевих бюджетів.

Кошти спрямували на будівельні роботи, закупівлю медичного обладнання, меблів та інвентарю. У переліку закупленого медичного обладнання: монітори, каталки, ліжка, маніпуляційні столики, хірургічні набори, інгалятори, електрохірургічні апарати.

До перинатального центру за фаховою допомогою можуть звертатися як мешканки Львова чи Львівської області, так і породіллі з усього Західного регіону.

Нагадаємо, 22 червня 2018 року після реконструкції відкрили першу чергу Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Загалом станом на початок 2021 року на реконструкцію Перинатального центру з різних джерел фінансування скеровано – 333,7 млн грн., з яких кошти Державного фонду регіонального розвитку – майже 63 млн грн., кошти субвенції державного бюджету – 133,2 млн грн., фінансовий ресурс обласного бюджету – 137,6 млн грн.

З часу відкриття, від 22 червня 2018 року, по даний час у Львівському перинатальному центрі відбулося 15411 пологів і народилося 15779 дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: