дивись.info

Які свята відзначають 7 липня (іменини, народні прикмети)

Які свята відзначають 7 липня (іменини, народні прикмети)
Фото з відкритих джерел.

ІА Дивись.info склала добірку свят і важливих подій, які відзначають 7 липня в Україні та світі.

Свята та події 7 липня

Сьогодні світ відзначає Глобальний день прощення. У Японії – Свято любові, у США – День полуничного «Санде», День печива «Макарони», День шоколаду, День прогулянки батька з дочкою, День правдивості, у Танзанії – День Саба Саба, на Соломонових островах – День незалежності, в Україні – День працівника природно-заповідної справи, у Замбії – День єдності.

Іменини 7 липня

Цього дня іменини святкують: Іван, Антон, Микита, Яків, Ян.

7 липня – Івана Купала (Іванів день) – одне з головних слов’янських свят, що збігається з Різдвом Івана Хрестителя. Окрім цього, в цей день цвіте папороть, але от тільки квітки ніхто ніколи не бачив. Купальських обрядів є безліч —від плетіння вінків, прикрашання зеленню будівель, перестрибування через багаття, обливання водою, ворожіння до нічних безчинств. Це свято прийшов з часів язичництва. Відзначають його і деякі європейські країни, але от тільки за старим стилем, в дні літнього сонцестояння.

Вважають, що купатись можна починати якраз після Івана Купала, втім ні в якому разі під час самого свята — вас легко можуть «потягнути» русалки і водяні. У цей день нічого не позичають і не продають, бо це спричинить бідність у родині. Категорично заборонено піднімати знайдене на дорозі навіть з метою повернути власнику.

Народні прикмети 7 липня

  •  у цю ніч зоряно – буде багато грибів;
  • сильна роса – до врожаю огірків;
  • вдень дощ – через п’ять днів буде сонячно;
  • аромат польових квітів посилився – до дощу.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.