Виконком заборонив житлове будівництво на території ЛАЗу

DJI_0963

Виконавчий комітет Львівської міської ради підтримав проєкт рішення щодо  формування території Львівського автобусного заводу.

Виконавчий комітет Львівської міської ради підтримав проєкт рішення щодо формування території Львівського автобусного заводу.

Згідно з прийнятим рішенням, на території автобусного заводу дозволили розміщення винятково об’єктів виробничого та громадського призначення з науковими та освітніми функціями.

Також офіційно встановлено заборону на зміну цільового призначення земельних ділянок та розміщення на них житлової забудови. Обов’язковим є функціональне наповнення території на вул. Стрийській, 45, визначеної як «забудова, зорієнтована на розвиток міста як високотехнологічного інноваційного виробництва, наукоємних складових промисловості, поєднання освітньої та виробничої сфер, зокрема – розвитку машинобудування та автомобілебудування».

«Коли відбувався продаж боргів ЛАЗу державним Укрексімбанком, жодна львівська будівельна компанія участі в цьому не брала. Тобто вони розуміють важливість цієї території як виробничого потенціалу для міста. Однак з інших регіонів люди мають фантазії, що можна прийти і на території заводу збудувати якесь житло. Ми чітко даємо меседж, що це виробництво, що це наука, що це розвиток, щоб усі розуміли і не витрачали час, гроші і нерви. Є принципова позиція громади. Адже один із елементів російської агресії – це нищення нашого виробничого потенціалу», – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Він додав, що продаж заборгованостей ЛАЗу банками – це єдиний юридично можливий варіант.

«Ще два роки тому ми розпочали перемовини з банками-кредиторами щодо можливості викупу тих боргів. На жаль, це можна було зробити лише за однієї умови: якби була згода тих, хто ці борги заставляв. Такої згоди не було. Однак це територія, де земля повністю є у власності міста. Тож важливо давати чіткий меседж людям, щоб їх не вводили в оману», – додав міський голова.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: