дивись.info

На Львівщині зменшились борги за комуналку

На Львівщині зменшились борги за комуналку

На Львівщині зменшились борги за комунальні послуги. Станом на кінець травня мешканці області заборгували більше 2,77 млрд грн.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

У травні жителям Львівщини нарахували понад 742,5 млн грн за комунальні послуги. При цьому вони оплатили понад 1 млрд грн і таким чином не лише покрили всі платіжки, а й навіть охопили частину боргів.

Загалом станом на кінець травня заборгованість населення Львівської області дещо знизилась, але все одно залишається на високому рівні – понад 2,77 млрд грн. Найбільше мешканці боргують за постачання та розподіл газу – 1,79 млрд грн, далі йде постачання тепла і гарячої води – 450,4 млн грн, постачання та розподіл електроенергії – 205,3 млн грн.

Також 160,2 млн грн жителі області не сплатили за централізоване водопостачання та водовідведення, 139 млн грн – за управління багатоквартирним будинком і ще 31 млн грн – за надання послуг з вивезення побутових відходів.

Станом на кінець лютого борги за комуналку на Львівщині сягали 3,77 млрд грн, втім наприкінці квітня зменшились до 3 млрд грн.

Якщо ж говорити про 2020 рік, то станом на жовтень борг за комуналку на Львівщині становив 2,56 млрд грн, у листопаді – вже більше 3,1 млрд грн. Загалом торік борги за газ мали 2/3 мешканців області – споживачі не сплатили 1,7 млрд грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.