На Львівщині зменшились борги за комуналку

гроші

На Львівщині зменшились борги за комунальні послуги. Станом на кінець травня мешканці області заборгували більше 2,77 млрд грн.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

У травні жителям Львівщини нарахували понад 742,5 млн грн за комунальні послуги. При цьому вони оплатили понад 1 млрд грн і таким чином не лише покрили всі платіжки, а й навіть охопили частину боргів.

Загалом станом на кінець травня заборгованість населення Львівської області дещо знизилась, але все одно залишається на високому рівні – понад 2,77 млрд грн. Найбільше мешканці боргують за постачання та розподіл газу – 1,79 млрд грн, далі йде постачання тепла і гарячої води – 450,4 млн грн, постачання та розподіл електроенергії – 205,3 млн грн.

Також 160,2 млн грн жителі області не сплатили за централізоване водопостачання та водовідведення, 139 млн грн – за управління багатоквартирним будинком і ще 31 млн грн – за надання послуг з вивезення побутових відходів.

Станом на кінець лютого борги за комуналку на Львівщині сягали 3,77 млрд грн, втім наприкінці квітня зменшились до 3 млрд грн.

Якщо ж говорити про 2020 рік, то станом на жовтень борг за комуналку на Львівщині становив 2,56 млрд грн, у листопаді – вже більше 3,1 млрд грн. Загалом торік борги за газ мали 2/3 мешканців області – споживачі не сплатили 1,7 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: