дивись.info

«Де межа»: студенти у Львові показали, чому важливо оберігати історичні будівлі міста (відео)

«Де межа»: студенти у Львові показали, чому важливо оберігати історичні будівлі міста (відео)
Фото: ЛМР

У Львові зняли промоційний відеоролик про необхідність збереження історичних будівель міста. Зробили це студентки Українського католицького університету.

Про це розповіли у пресслужбі мерії.

«З командою «Lama agency» довго вагалися, як можна зняти соціальну рекламу так, щоб вона була до вподоби різним аудиторіям та, при цьому, актуалізовувала потребу збереження будівель в історичному ареалі міста. Тому ми вирішили висвітлити дві любовні історії, які відбувалися у різні часові проміжки. Це спосіб передати через любовну історію та гру контрастів як було колись та як зараз виглядають будівлі всередині», — розповіла режисерка Христина Олексюк.

Зйомки відбувалися навесні цього року у декількох локаціях у центрі Львова.

«Наша команда пройшла близько 30 під’їздів. Обрали на вулиці Богомольця, 6 – із дуже красивим відновленим вітражем, та на вулиці Левицького, 26 – із мармуровими сходами. Також ми хотіли привернути до увагу до під’їздів, які повинні бути належним чином відреставровані», — додає Христина Олексюк.

Нагадаємо, «Бюро спадщини» та управління охорони історичного середовища розпочали проєкт «Де межа», що має на меті проінформувати мешканців історичної частини міста про цінність будинків та міського простору, в яких вони живуть. Цей проєкт триватиме до кінця року та передбачає десяток онлайн- та офлайн-подій.

Так, в рамках проєкту «Де межа», мешканці будинків в історичних будівлях отримають листівки з інформацією про міські програми співфінансування. У них також буде зазначено, куди звертатися і з ким радитися, якщо у жителів виникне потреба щось змінити в історичних помешканнях.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.