дивись.info

Коли і кому в Україні видаватимуть біометричні посвідчення

Коли і кому в Україні видаватимуть біометричні посвідчення
ілюстративне фото, з архіву редакції.

Уже восени в Україні почнуть видавати біометричні посвідчення особам, які потребують додаткового захисту. З 1 вересня розпочнеться видача відповідних документів.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства внутрішніх справ.

Відповідну поставнову уряд ухвалив сьогодні під час чергового засідання.

Документом передбачено, що з 1 вересня 2021 року в Україні запроваджується оформлення та видача біометричного посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, засобами Єдиного державного демографічного реєстру.

Однак, до завершення робіт по забезпеченню територіальних органів ДМС ресурсами, необхідними для оформлення та видачі біометричного посвідчення, такі документи можуть оформлюватися без безконтактного електронного носія.

За такої умови небіометричне посвідчення, оформлене та видане на підставі документів, поданих до 1 вересня 2021 року, буде чинним протягом строку, на який його було видано.

Згідно із законом «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» від 08.07.2011 особою, яка потребує додаткового захисту вважається та, яка була змушена прибути в Україну або залишитися в Україні внаслідок загрози життю або свободі в країні громадянином якої вона є.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.