На Львівщині через червневий буревій постраждало чотири школи

Без імені
Фото: Емілія Короляк.

На ремонт 4 постраждалих від негоди шкіл Львівщини обласна рада виділила 4,8 млн грн.

Про це повідомляє Львівська обласна рада.

Обласна рада скерувала частину коштів з бюджету розвитку, на ремонт пошкоджених буревіями приміщень освітніх закладів у селах Грімне, Конопниця, Словіта та школи у місті Золочеві.

Про це в ефірі телеканалу «UA: Львів» розповів голова комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради Володимир Квурт. Він нагадав, що цього року громади отримали додаткову відповідальність за сферу освіти. На місцях зараз вишукують додаткові ресурси на зарплату вчителям, подекуди приймають непрості рішення про оптимізацію освітньої мережі, закуповують транспорт- «школярики».

Школа у селі Словіта, до прикладу, накрита пласким дахом. Досі батьки за власні кошти латали покрівлю, але після сильних дощів її треба цілком оновити. Схожі проблеми й в інших населених пунктах, місцева влада яких звернулася із проханням про гроші. Відтак, обласна рада допоможе відремонтувати чотири найбільш знищені негодою будівлі шкіл.

Нагадаємо, відповідне рішення, про виділення додаткових 4,8 млн грн депутати ухвалили під час сесійного засідання Львівської обласної ради, яке відбулося 13 липня.

Розпочати роботи можна буде лише після проведення тендерних процедур, а це більше ніж через місяць. Фактично до вересня триватимуть процеси виготовлення технічної документації, проведення експертиз, тендерних закупівель.

Володимир Квурт пояснив, що роботи, які необхідно виконати в приміщеннях шкіл технічно не складні, але витрати з бюджету на суму від 600 тис. до 2 млн грн передбачають проведення тривалих тендерних процедур.

«Сподіваємося, що підприємства- переможці зможуть розпочати ремонтні роботи вже на початку вересня і до 5-10 жовтня завершити. Якщо все буде зроблено ретельно і належним чином, то виконавець встигне впродовж вересня виконати весь об’єм запланованого», - наголосив Володимир Квурт.

На його думку, на майбутнє варто було б на на рівні держави напрацювати спрощений законодавчий механізм оперативного розв’язання таких нагальних господарських проблем на місцях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: