дивись.info

У шлунку 7-річної дівчинки у Львові знайшли деталь сумки

У шлунку 7-річної дівчинки у Львові знайшли деталь сумки
Фото: Охматдит.

Коли дитина гралась вдома, то випадково проковтнула карабін від сумки. Мама спочатку не повірила, але коли батьки звернулись до лікаря, на рентген-знімку у місцевій лікарні колеги побачили металеву детальку сумки – карабін, яким кріпилася ручка.

Про це повідомляє Охматдит.

«До Охматдиту дівчинка приїхала не з пустими руками – мама виявилася великим молодцем і захопила з собою карабін від сумки, який залишився – деталька ідентична і це допомогло нашій команді Супергероїв підготуватися до операції, підібрати інструменти необхідного розміру, а такий крок суттєво скорочує час перебування дитини в операційній», — написали у лікарні.

Діставали детальку ендоскопічно, тобто без розрізів.

«Це було нетипове стороннє тіло – карабін не гладенький і не круглий, він має складнішу будову, тому діставати його було складніше. Але ситуацію врятувала мама – вона показала нам другий карабін і ми в операційну йшли уже з навиками захоплення карабіна, відточили їх раніше. Це дало нам переваги – скоротило час втручання, дівчинка менше перебувала у наркозі і ми завенчими рухами зайшли у шлунок і дістали карабін», – пояснює лікар-ендоскопіст Марта Лучак.

Усе пройшло без ускладнень, малеча з мамою зранку поїхала додому.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.