дивись.info

Для військових Литовсько-польсько-української бригади у Львові організували екскурсію

Для військових Литовсько-польсько-української бригади у Львові організували екскурсію
Фото: ЛМР

Із 19 до 31 липня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ, що у селі Старичі Яворівськго району, триває військове навчання «Три мечі 21».

Навчання проводить Литовсько-польсько-українська бригада імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, повідомляють у ЛМР.

Тож сьогодні, 25 липня, для військових Львівська міська рада організувала оглядово-туристичну програму містом.

Так, під час оглядово-туристичної програми, іноземних військових ознайомили із культурною спадщиною Львова й України загалом, з національними традиціями та львівською архітектурою.

Зокрема, для учасників відбулись автобусні та пішохідні екскурсії. Так, військові прогулялись центральною частиною міста, де вони побачили та їм розповіли про визначні споруди, храми, історичні будівлі міста. Також військові оглянули Меморіал Героїв Небесної Сотні та відвідали Личаківське кладовище, де поховані новітні Герої України. Також під час автобусних екскурсій учасникам показали й інші визначні місця та споруди в різних районах міста Львова.

Зазначимо, до міжнародного навчання, що триває на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ, залучені військовослужбовці Збройних сил України, Литовської Республіки, Республіки Польща та Сполучених Штатів Америки. Також до організації цих навчань долучилась Львівська міська рада.

Довідка

Литовсько-польсько-українська бригада імені Великого гетьмана Костянтина Острозького – військова бригада, створена зі збройних сил Литви, Польщі та України. Угоду про створення спільного військового підрозділу LITPOLUKRBRIG 19 вересня 2014 року підписав міністр оборони України Валерій Гелетей у Варшаві з міністрами оборони Литви та Польщі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.