дивись.info

Львівські поліцейські розповіли що робити, якщо загубилася дитина

Львівські поліцейські розповіли що робити, якщо загубилася дитина
Фото: відкриті джерела (ілюстративне)

Доки в дітей літні канікули, а у батьків відпустки – родини відпочивають і мандрують. Та в чужому місті і у натовпі дитині легко загубитися.

Патрульні закликають в таких випадках не панікувати, та завчасно відпрацювати з дитиною порядок дій у випадку, якщо вона втратила батьків з поля зору.

У поліції зібрали декілька порад, що робити дорослим і дітям за таких ситуаціях:

 • Покладіть у кишеню дитини записку з ім’ям та прізвищем, телефоном батьків та адресою або вивчіть з дитиною ці прості й дуже важливі дані, вони можуть суттєво полегшити пошуки.
 • Збираючись у місця скупчення людей, одягайте дитину у яскравий одяг.
  Якщо загубили дитину у торговому центрі, негайно зверніться до адміністрації. Відеокамери й гучний зв’язок допоможуть її розшукати.
 • Навчіть дитину зупинятися на місці й чекати на батьків, якщо вона загубилася. Нехай голосно кличе на допомогу, етикет тут недоречний.
 • Покажіть людей, до яких можна звертатися за допомогою — це поліцейські, охоронці, продавці магазинів та перехожі з дітьми.
 • Дитина має знати, що нікуди не можна йти з чужою людиною, що б їй не говорили й не обіцяли.
 • Тренуйте ситуації, коли малюк губиться — дитина має чітко знати, як діяти.
  Придбайте для дитини розумний годинник з GPS-навігатором і SOS-кнопкою: вона дасть знати, якщо малюк вийде за межі встановленої геолокації.
 • Ніколи не лякайте дитину поліцією. У дитини виробляється страх, і якщо вона потрапить у халепу, боятиметься звернутися за допомогою до патрульних.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.