дивись.info

За вихідні у Львові хочуть остаточно облаштувати квазікільце

За вихідні у Львові хочуть остаточно облаштувати квазікільце
ілюстративне фото, з архіву редакції.

Цими вихідними — 31 липня та 1 серпня – у зв’язку з ремонтом вул. Б. Хмельницького, буде перекрито рух транспорту на кільці вул. Б. Хмельницького – вул. Липинського – вул. Кукурудзяна.

Про це розповіли в ЛКП «Львівавтодор».

І зазначають, що за цей час хочуть впоратись із квазікільцем, щоби вже на початку серпня відкрити вулицю для проїзду.

Як розповів Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку», яке розробило проєкт ремонту вул. Б. Хмельницького, кільце на вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького зроблять саморегулюючим, за прикладом кільця на вул. Липинського – пр. Чорновола.

«На сьогодні параметри кільця на вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького не відповідають можливим з’їдам. Що ми запропонували своїм проектом: на кільці машини будуть рухатися двома смугами, а вул. Кукурудзяна буде одностороння – на виїзд. Ми робимо кільце саморегульованим, за прикладом кільця на вул. Липинського – пр. Чорновола. Воно відповідатиме всім параметрам навколишніх вулиць», – пояснив він.

За інформацією управління транспорту ЛМР, у зв’язку з перекриття руху транспорту на кільці вул. Богдана Хмельницького – вул. Липинського – вул. Кукурудзяна, на вихідних відбудуться зміни у русі сім маршрутів громадського транспорту. Детальніше про схему об’їзду буде повідомлено додатково.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.