дивись.info

Жодного будівництва на території траси «Майорівка» не планується

Жодного будівництва на території траси «Майорівка» не планується
Фото з відкритих джерел.

На території легендарної траси для мотокросу «Майорівка» не планується жодного будівництва. Ще минулого року міський голова Львова Андрій Садовий повідомив про плани міста облаштувати тут Центр екстремальних видів спорту.

Про це повідомляє ЛМР.

«Сьогодні на ділянку під мотокрос виїхала якась приватна техніка, щоб провести геодезію землі. Це самодіяльність забудовника, жодних дозволів чи погоджень місто на це не давало і не планує цього робити. Навпаки – мерія має намір розвивати цю територію як рекреаційну зі спортивними елементами. Для цього вже підготовлено проєкт ухвали, якою має бути чітко визначено містобудівну документацію і відповідне зонування.

Додам, що ця ділянка має свою певну історію: ще близько 10 років тому було проголосовано першу ухвалу і міський голова наклав вето. Це вето було подолано, відповідно перша ухвала є. Але земля надалі залишається в комунальній власності і жодних дозволів на будівництво там видаватись не буде. Прикро, що цей забудовник ніяк не заспокоїться і хоче продати фірму комусь іншому. Відтак закликаю всіх забудовників не вестись на цю авантюру, адже жодної житлової чи іншої будови там не буде. Ця земля буде використовуватись під мотокрос», – розповів Любомир Зубач, заступник міського голови з містобудування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.