дивись.info

Коли у Львові відновлять роботи із реконструкції площі Галицької та який вона матиме вигляд

Коли у Львові відновлять роботи із реконструкції площі Галицької та який вона матиме вигляд
Фото з відкритих джерел, ілюстративне

На площі Галицькій у Львові демонтують два МАФи, а у вересні відновлять роботи із реконструкції площі та фонтану.

Про це розповіли в департаменті містобудування міськради.

Як пояснюють у відомстві, кіоски на площі Галицькій вилучили з Перспективної схеми розміщення тимчасових споруд ще наприкінці 2019 року. Однак підприємці наполягали розглянути їхнє повернення у межах робочої групи. Група розглянула і ще раз підтвердила: ці тимчасові споруди – таки на демонтаж. Адже, як повідомила архітекторка-проєктантка реконструкції площі Ольга Криворучко, кіоски заважають провести благоустрій оновленої площі. Там, окрім нового фонтану, заплановано реконструкцію усієї площі та озеленення.

Візуалізація: ЛМР

Після реконструкції на площі в рази побільшає озеленення: квітників, травників, нових дерев та нового освітлення. Ті дерева, які є, збережуть. З‘явиться особливо популярний елемент благоустрою – вуличні стільці. Будуть ліхтарі та огородження. Розкопки мурів, які віднайшли на площі, також увіковічать. Тут зроблять макет церкви та інформативні таблиці у мощенні.

Також тут буде фонтан. Його та простір біля нього реконструюватимуть у першу чергу.

Візуалізація: ЛМР

За словами Ольги Криворучко, фонтан буде не пішохідним, як планували від початку. Його зроблять в австрійському стилі. Буде так званий обвідок навколо фонтану, на якому можна буде посидіти. Наразі триває тендер на його реконструкцію. Очікують, що роботи на площі відновлять уже у вересні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.