дивись.info

У Львові на закупівлі медобладнання розікрали майже два мільйони гривень

У Львові на закупівлі медобладнання розікрали майже два мільйони гривень
фото ілюстративне.

Підрядника підозрюють у розкраданні під час постачання медичного обладнання для амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Львівській області за завищеними цінами.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

За даними  слідства, між столичним приватним підприємством та Управлінням капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації укладено договір на постачання систем реєстрації медичної інформації і дослідного обладнання систем моніторингу фізіологічних показників пацієнта для потреб амбулаторій сімейної та загальної медицини на суму близько 27,5 млн грн, у тому числі з урахуванням податку на додану вартість у сумі майже 1,8 млн грн.

Надалі керівник приватного підприємства, з метою заволодіння бюджетними коштами включив суму ПДВ до цінової пропозиції та в подальшому отримав суми відшкодування, не зважаючи на той факт, що вищевказане медобладнання внесено до переліку товарів медичного призначення, які звільняються від оподаткування податком на додану вартість Постановою Кабінету Міністрів України.

Крім того, постачання обладнання відбувалося шляхом укладення угод між підконтрольними компаніями-посередниками, зареєстрованими в тому числі  в офшорних зонах.

За результатами судової економічної експертизи, державному бюджету завдано майже 1,8 млн грн збитків.

В рамках розслідування  у м. Києві та м. Харкові проведено обшуки, у ході яких вилучено фінансово-господарську документацію, що відображає протиправну діяльність.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.