Україна на Олімпіаді в Токіо: олімпійський рекорд та третя медаль

Михайло Романчук

Українець Михайло Романчук проплив 800 метрів із результатом 7.41.28 та встановив олімпійський та національний рекорд

. Тим часом стрільці Олена Костевич і Олег Омельчук принесли Україні вже третю бронзу.

Про це повідомляє DW з посиланням на Національний олімпійський комітет України.

Романчук виграв півфінал на дистанції 800 метрів із результатом 7.41.28. Спортсмен вийшов до фіналу Олімпійських Ігор в Токіо. Також до фіналу від України потрапив Сергій Фролов. Фінал змагань відбудеться 29 липня.

Раніше українські стрільці Олена Костевич і Олег Омельчук виграли бронзові медалі на Олімпіаді в стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів. У малому фіналі Омельчук і Костевич перемогли сербську пару - Зорану Аруновіч і Даміра Мікеца. Українські олімпійці набрали 16 очок, а їхні опоненти - 12.

Це третя медаль на Олімпійських іграх для України. Раніше бронзу вибороли дзюдоїстка Дарина Білодід і фехтувальник Ігор Рейзлін.