• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

Сімох нардепів виключили з лав партії «Голос»

Сімох нардепів виключили з лав партії «Голос»
Фото з відкритих джерел.

На з’їзді політичної сили «Голос», який проігнорувала частина парламентарів, вирішили виключити зі складу партії 7 народних депутатів.

Про це інформує УП.

«Надалі будувати спільну політичну силу немає можливості, один із делегатів на з’їзді поставив питання про те, щоби виключити цих колег з партії.

З’їзд прийняв рішення про виключення 7 колег по фракції «Голос» з партії «Голос». Це Устінова, Стефанишина, Лозинський, Юрчишин, Цабаль, Клименко, Бобровська. З’їзд прийняв це рішення і ми рухаємося далі», – сказала Кіра Рудик.

За словами Рудик, в партії «Голос» немає ціннісних протиріч із колегами по фракції: «Ми вважаємо їх ефективними і гарними представниками української політики».

На з’їзді партії були присутні 22 делегата. Водночас, на з’їзд не пустили осередок із Львівщини. Рудик і глава фракції Ярослав Железняк заявили, що приміщення не могло вмістити всіх представників осередку і їм пропонували обрати кількох делегатів.

Железняк також розповів, що будучи кандидатами у нардепи, усі члени «Голосу» підписали зобов'язання про те, що у разі виходу із партії, вони складуть мандат.

Раніше народний депутат Олександра Устінова заявила, що більшість народних депутатів не братимуть участі у з'їзді партії «Голос» 29 липня та покидають лави політсили. За її словами, з'їзд «Голосу» – це «чергова профанація керівництва та цементування контролю  Кіри Рудик над партією».

Устінова написала заяву про вихід із партії.

Таку ж заяву написав народний депутат Ярослав Юрчишин, Ольга Стефанишина, котра написала заяву на туалетному папері, Соломія Бобровська, Юлія Клименко.

Нагадаємо, частина «Голосу» звинуватила Кіру Рудик в узурпації влади в партії.

Половина членів депутатської фракції «Голос» (десять народних депутатів) висловила недовіру її керівнику Ярославу Железняку та заявила про намір створити окреме об'єднання в парламенті під назвою «Справедливість».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: