дивись.info

Які свята відзначають 29 липня (іменини, народні прикмети)

Які свята відзначають 29 липня (іменини, народні прикмети)
Фото з відкритих джерел.

ІА Дивись.info склала добірку свят і важливих подій, які відзначають 29 липня в Україні та світі.

Свята та події 29 липня

Цього дня 2016 року створено Сили спеціальних операцій Збройних сил України в умовах загострення ситуацій щодо окупації Кримського пів острова на початку 2014-го року з боку недружнього сусіда і подальше вторгнення на територію Донецької та Луганської області з захопленням деяких їх районів країною агресором Це нове офіційне військове свято для суверенної України. Воно було затверджено 26-го липня 2016- го року. В Указі Президента України №311/2016 підкреслюється особлива мета цього Дня для подальшого розвитку національних військових традицій і враховується важлива роль Сил спеціальних операцій Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави.

Окрім цього, в світі святкують день дощу; щорічно 29 липня відзначається Міжнародний день тигра, присвячений збереженню цих тварин на планеті, а працівники торгівлі України відзначають своє професійне свято.

Іменини 29 липня

Сьогодні свої іменини святкують : Іван, Петро, Павло, Яків, Федір, Юлія, Валентина, Алевтина.

Прикмети 29 липня

У народі 29 липня відзначають Финогеев день — найспекотніший день у році, коли розпочинались жнива. Якщо сьогодні застав частий туман, то це означає початок грибної пори.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.