дивись.info

Закон про реструктуризацію газових боргів на ринку пішов на підпис Зеленському

Закон про реструктуризацію газових боргів на ринку пішов на підпис Зеленському
Фото з відкритих джерел.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон (№3508-д), яким пропонується механізм реструктуризації  боргів, що виникли на рахунках теплокомуненерго, газзбутів та облгазів за газ – вони перевищують 100 млрд грн, закон передали на підпис президенту.

Про це повідомляє Економічна правда.

«Закон врегульовує ситуацію із заборгованістю на ринку природного газу, що виникла внаслідок різкого підвищення тарифів. Документ допоможе реструктуризувати борги теплопостачальних та теплогенеруючих організацій», – йдеться у повідомленні.

Закон передбачає:

  • перенесення розрахункової дати з 1 липня 2016 року на 1 червня 2021 року;
    встановлення однакових умов для врегулювання пені/штрафних санкцій підприємствам теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства;
  • удосконалення механізму забезпечення виконання зобов’язань надавачів послуг усіх форм власності за договорами реструктуризації заборгованості із залученням органів місцевого самоврядування;
  • уточнення процедури реструктуризації боргів суб’єктів господарювання, які розташовані на території Донецької та Луганської областей на період проведення Операції об’єднаних сил.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.