• USD: 41.20
  • EUR: 40.00

Актуальні теми:

Підтримати

Біля Бернардинського дворика відновлюють громадський простір

Біля Бернардинського дворика відновлюють громадський простір

У Львові активно тривають роботи з облаштування громадських просторів. Днями підрядник відновив роботи на території між вул. В. Винниченка і оборонним муром Ансамблю Бернардинів.

Про це повідомляє ЛМР.

«Зважаючи на локацію цієї території, продовгуваті великі простори по обидва боки дерев’яного містка та  історичну панораму, після реконструкції цей простір можна використовувати значно ефективніше, ніж це є зараз. Тому разом із капремонтом об’єктів тут встановлять також комплексне сучасне освітлення, вуличні меблі, зокрема подовгуваті хвилясті лавки, озеленять територію. Старі плити замінять на нове мощення. Також  замінять інженерні мережі води та каналізації. Відтак тут буде приємно і зручно перепочити та  проводити різні культурні та освітні заходи», –  каже начальниця відділу обліку та моніторингу управління охорони історичного середовища ЛМР Маріанна  Мороз.

Після ремонту цей  простір стане доступним і для маломобільних груп людей – для них облаштують пандус. Аби якісніше його зробити, до проектування пандуса залучали безпосередньо і маломобільних людей.

Наразі ремонтують сходи у підземний перехід, який виходить на площу Митну, а також дерев’яний місток, який підрядники пообіцяли завершити вже до кінця серпня. Через це прохід ним тимчасово перекрито.

Уже до кінця року тамтешні чаші планують використовувати за призначенням.  Після їхньої реставрації з’явиться штучна водойма, яка працюватиме за принципом фонтану. Тобто вода не буде застоюватися, а штучно рухатиметься і постійно оновлюватиметься.

Роботи планують закінчити до кінця весни 2022 року.

Нагадаємо, проект реконструкції території біля Бернардинів розробила фірма «Рутенія», співавторокою проекту є Ольга Криворучко. Загальна вартість робіт – 13,3 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: