Актуальні теми:

Підтримати

На окупованих територіях України РФ вакцинує людей препаратом, недозволеним ВООЗ

На окупованих територіях України РФ вакцинує людей препаратом, недозволеним ВООЗ

Провівши на тимчасово окупованих територіях України агітаційну кампанію з вакцинації препаратом «Sputnik V», Російська Федерація насправді використовує там не цю вакцину, а її однокомпонентного двійника «Sputnik Light».

Провівши на тимчасово окупованих територіях України агітаційну кампанію з вакцинації препаратом «Sputnik V», Російська Федерація насправді використовує там не цю вакцину, а її однокомпонентного двійника «Sputnik Light», тим самим вводячи людей в оману.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

«Sputnik Light», розроблена на основі вакцини «Sputnik V», не отримала погодження для використання від Європейського агентства з лікарняних виробів (ЕМА) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Схвалення ВООЗ має важливе значення для поширення вакцини в рамках ініціативи глобального доступу до вакцин від коронавірусу, яка надає препарат для вакцинування бідним країнам.

«Усе, що Росія може сьогодні надати своїм недореспублікам на Донбасі, – це вакцини, якими користуються лише найбідніші країни світу, у той час як Україна вакцинує своїх громадянам найкращими та найвартіснішими вакцинами, які використовують усі цивілізовані країни. І навіть це Росія робить неофіційно, намагаючись приховати факти завезення вакцини в ОРДЛО.

Жителі так званої ЛДНР можуть стати банально піддослідними кроликами для російських фармацевтів, які випробовують на них новий варіант своєї вакцини «Sputnik Light», перш ніж запропонувати її росіянам», – йдеться у повіжомленні.

Зазначається, що якщо двокомпонентна російська вакцина «Sputnik V» має низку побічних ефектів, виникає питання, скільки таких ефектів має її однокомпонентний нащадок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: