дивись.info

На окупованих територіях України РФ вакцинує людей препаратом, недозволеним ВООЗ

На окупованих територіях України РФ вакцинує людей препаратом, недозволеним ВООЗ

Провівши на тимчасово окупованих територіях України агітаційну кампанію з вакцинації препаратом «Sputnik V», Російська Федерація насправді використовує там не цю вакцину, а її однокомпонентного двійника «Sputnik Light», тим самим вводячи людей в оману.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

«Sputnik Light», розроблена на основі вакцини «Sputnik V», не отримала погодження для використання від Європейського агентства з лікарняних виробів (ЕМА) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Схвалення ВООЗ має важливе значення для поширення вакцини в рамках ініціативи глобального доступу до вакцин від коронавірусу, яка надає препарат для вакцинування бідним країнам.

«Усе, що Росія може сьогодні надати своїм недореспублікам на Донбасі, – це вакцини, якими користуються лише найбідніші країни світу, у той час як Україна вакцинує своїх громадянам найкращими та найвартіснішими вакцинами, які використовують усі цивілізовані країни. І навіть це Росія робить неофіційно, намагаючись приховати факти завезення вакцини в ОРДЛО.

Жителі так званої ЛДНР можуть стати банально піддослідними кроликами для російських фармацевтів, які випробовують на них новий варіант своєї вакцини «Sputnik Light», перш ніж запропонувати її росіянам», – йдеться у повіжомленні.

Зазначається, що якщо двокомпонентна російська вакцина «Sputnik V» має низку побічних ефектів, виникає питання, скільки таких ефектів має її однокомпонентний нащадок.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.