На львівському кільці у посиленому режимі працюватимуть інспектори з паркування

DSC_0768
Фото: Олександр Мазуренко

На кільці на вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького посилять роботу інспектори з паркування, а в разі необхідності буде задіяно евакуатор.

На кільці на вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького посилять роботу інспектори з паркування, а в разі необхідності буде задіяно евакуатор.

Про це розповіли 4 серпня в управлінні транспорту міськради Львова.

Зі слів очільника управління Ореста Олеськіва, нині тут встановлено знаки про заборону паркування, позаяк це блокує проїзд. Однак, з огляду на те, що водії таки порушують заборону і залишають свої авто на кільці, на кільці посилять роботу інспекторів з паркування, а в разі необхідності буде задіяно евакуатор.

«На вихідних підрядна організація ТзОВ «Онур» провела роботи з асфальтування кільця на вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького. Розмітку на кільці нанесуть за кілька тижнів, однак вже з неділі кільце повністю відкрите для проїзду транспорту», - розповів він.

Нагадаємо, львівську вулицю Богдана Хмельницького обіцяють остаточно відкрити для проїзду транспорту ще цього місяця.

Реконструкція тут розпочалась у травні торік. Згідно з проєктом, роботи мають бути виконані через 28 місяців, тобто за підрахунками, вже у вересні 2022 року вулиця Хмельницького повинна бути повністю зреконструйована. Загалом вартість виконаних робіт становить 175,4 мільйона гривень.

Проєктом передбачено перевлаштування дорожнього одягу проїзної частини, відведення дощових стоків з проїзної частини вулиці шляхом встановлення дощоприймачів, влаштування двосмугової проїзної частини, напрямних острівців на перехрестях, двостороннє влаштування велодоріжок, пішохідних тротуарів, винесення зупинок громадського транспорту, кишень для паркування. Реконструкція інженерних мереж: водопроводу, каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішніх мереж зв’язку, мереж газопостачання. Влаштування пожежних гідрантів. Захист зовнішніх мереж електропостачання.

Внаслідок реконструкції вулиці будуть покращені транспортно-експлуатаційні показники, підвищиться безпека дорожнього руху, передбачається влаштування автомобільних стоянок, створюються умови для комфортного руху пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями, покращується благоустрій території вздовж вулиці, розвивається велосипедна інфраструктура.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: