На очисних спорудах «Львівводоканалу» встановили установки для зневоднення мулу

image001-725554
Фото ілюстративне.

ЛМКП «Львівводоканал» впроваджує сучасні європейські технології для зневоднення мулу. 

ЛМКП «Львівводоканал» впроваджує сучасні європейські технології для зневоднення мулу.

Про це повідомляє ЛМР.

«Щодня каналізаційні очисні споруди нашого підприємства очищують стоки з цілого Львова. Ми проводимо видалення сміття механічними решітками (грабельне відділення); видалення піску та інших мінеральних домішок в пісковловлювачах; видалення органічних та неорганічних домішок в первинних відстійниках; біологічна очистка стічних вод в аеротенках; виділення активного мулу від очищеної води у вторинних відстійниках.

Однією із основних проблем очищення стічних вод є утворення великої кількості органічних відходів - мулу, який необхідно зневоднювати та десь складувати. Таку проблему мають усі водоканали світу. Рішення цієї проблеми - це зброджування мулу в метантенках для отримання енергії, ефективне зневоднення з можливістю подальшого використання у будівництві, рекультивації територій тощо», - розповідає Володимир Васильченко, начальник каналізаційного господарства ЛМКП «Львівводоканал».

За його словами, підприємство складує мул на мулових картах, які уже переповнені. Саме тому доводиться шукати різноманітні технології для зневоднення мулу та використання його з користю. Тому минулого тижня на очисних спорудах ЛМКП «Львівводоканал» запрацювала новітня установка «Фільтрпрес», яка зневоднює мул з допомогою сучасних європейських технологій. Установка українського виробництва вартувала 6 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: