• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

Двох медиків з Львівщини нагородили орденом Святого Пантелеймона

Двох медиків з Львівщини нагородили орденом Святого Пантелеймона

У понеділок, 9 серпня, у день Святого Пантелеймона у Києві відбулися урочистості з нагоди відзначення найкращих медичних працівників України та нагородження їх орденами та медалями Святого Пантелеймона за професіоналізм та милосердя.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Такі урочистості в Україні відбуваються вже п’ятий рік поспіль. Нагорода «Орден Святого Пантелеймона» заснована у 2009 році і з 2017 року є найвищою громадською нагородою для медиків за професіоналізм і милосердя в Україні. Її ще називають «Оскаром» у медицині.

Цього року Поважна Рада ордена Святого Пантелеймона шляхом таємного голосування визначила переможців в 11 номінаціях. Серед них є і два представники Львівщини.

У номінації «За досягнення у міжнародному співробітництві в охороні здоров’я» переможцем став професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 1 Львівського національного медуніверситету ім. Данила Галицького, голова Світової федерації українських лікарських товарист Андрій Базилевич.

У номінації «Взірець служіння суспільству» найкращою визнано голову Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров' я сестру Севастіану Карвацьку.

Нагадаємо, у першому етапі конкурсу взяли участь близько 450 претендентів з різних областей України. У кожній з 11 номінацій обрали чотирьох найкращих і передали їх кандидатури на розгляд Поважній Раді для голосування. Шестеро медиків з Львівщини потрапили у фінал конкурсу.

До слова, Cвятий цілитель Пантелеймон вважається одним із перших християнських великомучеників. За фахом він був лікарем, який робив багато добрих справ, лікував бідних та знедолених. Святого Пантелеймона також вважають покровителем лікарів й усіх медичних працівників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: